31 серпня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції та табу дня


Щороку в останню суботу серпня святкують День авіації України.

Святкування Дня авіації України розпочалося у 1993 році після підписання президентського указу 16 серпня.

Це свято, яке вшановує всіх авіаторів України, що виконують військові або цивільні обов'язки на авіаційних підприємствах та авіалініях. Вперше День авіації України святкувався у 1993 році, після видання відповідного указу президента 16 серпня.

Щоб надати унікальності тексту, спробуйте змінити структуру речень, використати синоніми та додати власний стиль. Ось декілька рекомендацій: 1. Перефразуйте речення, зберігаючи основний зміст. 2. Використовуйте синоніми для заміни окремих слів. 3. Додавайте власні думки або приклади для розширення тексту. Поділіться конкретним текстом, і я допоможу зробити його унікальним!

Кожного року в останню суботу серпня численні водії святкують своє професійне свято - День далекобійника.

Водій-далекобійник - це більше ніж просто заробіток; це цілий спосіб існування. Ця професія тісно переплітається з численними ризиками, але водночас відкриває можливості для подорожей і знайомства з новими місцями.

Щоб надати унікальності тексту, спробуйте змінити структуру речень, використати синоніми та додати власний стиль. Ось декілька рекомендацій: 1. Перефразуйте речення, зберігаючи основний зміст. 2. Використовуйте синоніми для заміни окремих слів. 3. Додавайте власні думки або приклади для розширення тексту. Поділіться конкретним текстом, і я допоможу зробити його унікальним!

З легкої подачі блогерів-"нумерологів", які побачили в числі 3108 англійське слово "Blog", сьогодні відзначається День блогу. Коли 2005 року 31 серпня вперше оголосили святом, в індексі Google з'явилося одразу 30 тисяч нових сторінок. А у 2007 році у зв'язку з цією датою розпочався конкурс найкращих блогів Best of Blogs. У ньому можуть брати участь публікації десятьма мовами: англійською, арабською, іспанською, китайською, німецькою, нідерландською, перською, португальською, французькою та російською.

Ініціатори Дня блогу закликають присвятити його знайомству з товаришами з різних країн та з різними інтересами. Для цього пропонується написати короткі рецензії на п'ять різних блогів і 31 серпня опублікувати ці записи з посиланнями на авторські сторінки.

У 12 році нашої ери з'явився на світ Гай Юлій Цезар Август Германік, відомий у майбутньому як римський імператор Калігула.

У 1870 році з'явилася на світ Марія Монтессорі (померла у 1952 році), італійський педагог і перша жінка-лікар в Італії. Вона глибоко досліджувала психологію, психіатрію, педагогіку та антропологію. У 1904 році Монтессорі почала працювати з дітьми з обмеженими можливостями і поступово зрозуміла, що їм потрібне не стільки медичне лікування, скільки спеціальне навчання. Так виникла Монтессорі-педагогіка.

1921 - у Харкові народився найвідоміший теле- та радіокоментатор, один із метрів вітчизняної спортивної журналістики Наум Димарський.

1942 - народився Жерар Пірес, французький режисер ("Таксі", "Нестримні").

1949 - народився Річард Гір, американський актор ("Красуня", "Червоний кут", "Чикаго").

У 1955 році Вільям Кобб у Чикаго вперше в історії представив автомобіль, що працює на сонячних батареях.

У 1965 році Центральний Комітет Комуністичної партії України ухвалив рішення з метою вшанування пам'ятних місць, що мають історичне значення для Запорізького козацтва.

У 1977 році відбувся перший політ реактивного транспортного літака з укороченим злетом і посадкою Ан-72. Цей літак став прототипом знакового для Харківського авіаційного заводу Ан-74.

1986 - сталося зіткнення суховантажного судна "Петро Васєв" та пасажирського лайнера "Адмірал Нахімов". Катастрофа сталася за 3,5 км від міста Новоросійська. За кілька хвилин після зіткнення лайнер затонув. Незважаючи на всі зусилля рятувальних служб, у катастрофі загинули 423 особи, серед них 359 туристів і 64 члени екіпажу.

1990 - у Берліні відбулася урочиста церемонія підписання договору про входження НДР до складу ФРН (Договір про об'єднання).

У 1994 році комп'ютер на базі процесора Pentium здолав чемпіона світу з шахів Гарі Каспарова.

1995 - на навколоземну орбіту запущено першого українського науково-дослідного супутника СІЧ-1.

У 1995 році в Клівленді відчинив свої двері Музей та Зала слави рок-н-ролу. Це місто обґрунтувало свої претензії на звання батьківщини цього музичного напрямку завдяки відкриттю радіостанції "WMMS" і діяльності DJ Алана Фріда, який на початку 1950-х років придумав термін "rock'n'roll".

1997 - "The Microsoft Network" транслювала концерт "U2" з Дубліна. Користувачі мали змогу змінювати ракурс камер.

У 1997 році внаслідок автомобільної аварії трагічно загинула принцеса Діана, відома також як принцеса Уельська.

1997 - американець Девід Мінан пройшов, танцюючи чечітку, 45,45 км за 7 годин (світовий рекорд).

У 2002 році здійснив свій політ перший гіроплан незалежної України, відомий як КП-01. Однак, серійне виробництво цього апарата так і не було розпочато.

2015 рік, Київ: після голосування за президентські поправки до Конституції України, біля будівлі Верховної Ради спалахнули зіткнення між протестувальниками та правоохоронними органами. Більше 140 людей зазнали поранень. Внаслідок вибуху загинули четверо нацгвардійців, частина з яких загинула на місці, а інші пізніше від отриманих травм. Після інциденту було заарештовано понад 18 осіб, які брали участь у заворушеннях.

За Новоюліанським календарем: Володимир, Геннадій, Дмитро, Іван, Михайло, Олександр.

Згідно з Юліанським календарем: Георгій (Єгор, Юрій), Григорій, Денис, Євген, Іван, Іларіон, Лев, Макар, Михайло, Омелян, Уляна.

Related posts