Богданов аналізує можливі сценарії глобального розвитку під час президентства Трампа | Еспресо


Нам у цій ситуації слід сильно скорегувати свої очікування від результатів цього етапу війни. І не тому, що Трамп дружбан Путіна. А тому, що коли почнеться спроба перездати карти у трикутнику Китай -- США -- Європа, коли нас чекає невідомо що у Південно-Східній Азії (відносно якої й ми, і Росія -- периферія), робити ставку, що ми будемо в центрі уваги -- наївно.

Отже, ймовірно, ми будемо змушені шукати шляхи для виходу на переговори, сподіваючись, що ситуація в 2025 році виявиться для нас сприятливою. Проте вести перемовини та завершити цей етап конфлікту — це не лише питання нашої волі, і це не той сценарій, який прямо перед нами. Обом сторонам ще потрібно до цього дійти, залучаючи посередників.

Протягом перших місяців після перемоги Трампа Росія очікуватиме на очевидні вигоди для себе, адже її причини базуються на його риториці. У нас вже є зарезервоване фінансування від Європи та "великої сімки" на наступний рік, а також розвиток виробничих потужностей у сфері озброєнь — як існуючих, так і тих, що наразі зводяться. Росія стикається з низкою проблем і вразливостей. У той же час, у них є ресурси, які створюють перевагу, а також наші власні помилки.

Related posts