Що може принести війна у 2025 році: ветеран висловив три можливі варіанти розвитку подій.


Один із цих сценаріїв передбачає завершення війни влітку чи восени 2025 року.

Уже через кілька днів війна між Росією та Україною досягне нового важливого рубежу - 1000-го дня з початку повномасштабного вторгнення. Ветеран цього конфлікту, майор запасу Олексій Гетьман, окреслив три можливі сценарії, що можуть реалізуватися у 2025 році.

У своїй статті для видання "Главред" автор зазначив, що всі три можливі сценарії мають приблизно рівні ймовірності для втілення. Перший сценарій передбачає ініціювання переговорів з Російською Федерацією - вже в цьому або наступному році - та тимчасове припинення військових дій вздовж лінії розмежування.

"Це зараз активно обговорюється у закордонних медіа, які подають це як ініціативу Трампа про створення демілітаризованих "сірих" зон. В такому випадку війна не закінчиться в найближчі декілька місяців, а призупиниться", - пояснив він.

Другий сценарій, за словами ветерана, передбачає завершення війни влітку чи восени 2025 року. До цього часу можливості російського військово-промислового комплексу можуть вичерпатися, і у ворога не буде спроможностей вести активні наступальні дії, як це відбувається зараз.

"Тоді, ймовірно, теж почнуться перемовини, але Київ тут говоритиме з позиції сили. При цьому ми будемо контратакувати противника, і, подейкують, зараз Україна готує наступальні дії на весну наступного року. За таких умов війна закінчиться восени 2025 року", - продовжив Гетьман.

Водночас, третій варіант передбачає ослаблення як Росії, так і України. У такій ситуації жоден із раніше розглянутіх сценаріїв не буде втілений у життя, а конфлікт перетвориться на затяжну позиційну боротьбу.

"Це буде щось схоже на АТО, коли просування майже не було, але невеликі зіткнення тривали. Наскільки це затягнеться, передбачити складно. Та зрозуміло одне - в такому випадку бойові дії відновляться через три-п'ять років", - вважає майор запасу.

Ситуація на фронті виглядає безрадісно не лише для України. За інформацією CNN, і для Росії обставини теж далеко не оптимістичні - противник опинився в більш складному становищі, ніж вважається. Окупаційні сили РФ зазнають значних втрат за незначні територіальні здобутки, і це не обіцяє Кремлю нічого позитивного.

У той же час Північна Корея передала Російській Федерації ракетні та артилерійські комплекси. За інформацією Financial Times, частина цієї "допомоги" вже знаходиться на території Курської області. Протягом останніх кількох тижнів КНДР постачила Росії приблизно 50 самохідних гаубиць M1989 калібру 170 мм, виготовлених в країні, а також 20 модернізованих 240-мм реактивних систем залпового вогню.

Related posts