Чотирирічна Ярослава отримала високотехнологічні слухові апарати з елементами штучного інтелекту, надані Фондом Ріната Ахметова.
Цю інформацію повідомляє РБК-Україна (проект Styler), посилаючись на прес-службу фонду.
Нещодавно 4-річна Ярослава з Сумщини отримала суперсучасні слухові апарати від Фонду Ріната Ахметова, які підлаштовуються під потреби дитини.
"В інтернеті я знайшла інформацію про допомогу дітям із вадами слуху від Фонду Ріната Ахметова. Ми зателефонували і за кілька тижнів вже отримали апарати. Дуже вдячні за таку допомогу, адже зібрати суму на слуховий апарат дуже важко. І ми вдячні за оперативність. Тепер в нас буде змога якнайшвидше почати займатися з сурдопедагогами. Ще дуже багато роботи, але є апарати -- і є з чим працювати", - ділиться Ольга, мама Ярослави.
Галина Іващенко, лікарка-аудіолог, спеціалістка в галузі слухопротезування "Центру слуху", зазначає: втрата слуху, подібна до тієї, що має Яся, негативно впливає на розвиток дитини. У дітей зі зниженим слухом можуть виникати труднощі в спілкуванні, мовленні та навчанні, тому якісні слухові апарати є надзвичайно важливими.
"Ми презентували Ярославі сучасні слухові апарати нового покоління. Ці пристрої оснащені штучним інтелектом і є найкращим вибором для дітей. Вони забезпечують високоякісне біноуральне шумоподавлення та стабільний зв'язок. Найважливіше – це відтворення природного звуку в реальному часі, що дозволяє дітям чути так, як чують люди з нормальним слухом. Використання цих апаратів сприяє нормальному розумовому та мовленевому розвитку, тож дитина зможе рости і розвиватися, як і її однолітки", - зазначає пані Галина.
Діти з вадами слуху віком до 7 років, які мешкають або мешкали в територіальних громадах, що постраждали від бойових дій, окупації або оточення, можуть отримати підтримку в слухопротезуванні в рамках ініціативи "Рінат Ахметов - Дітям. Тепер я чую". Вже понад 230 малюків скористалися цією допомогою від Фонду.
Якщо у вас є родич або знайомий, якому необхідно протезування слуху, не вагайтесь звернутись на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001 (доступна з понеділка по п'ятницю) або надішліть повідомлення в месенджер фонду.