На платформі "Дія.Освіта" було представлено новий серіал під назвою "Молодіжна робота: від теорії до практики".


Останні дослідження показують значне зростання громадянської свідомості серед молоді: 59% вважають, що майбутнє України -- їхня відповідальність

На платформі "Дія.Освіта" було представлено новий освітній серіал під назвою "Молодіжна робота: від теорії до практики". Цей серіал пропонує корисні знання та поради, які сприятимуть залученню молоді до різноманітних проєктів і заходів, а також допоможуть у розвитку їх потенціалу та можливостей. Про це повідомляє "Дія.Освіта".

Недавні дослідження свідчать про помітне підвищення громадянської свідомості серед молодих людей: 59% опитаних вважають, що майбутнє України залежить від них.

Пріоритет держави -- підтримати інтерес активної молоді до змін у суспільстві та залучати її до важливих проєктів, дати навички, знання й можливості для самореалізації.

"Сучасна молодь є тим, ким стане наше суспільство в майбутньому. Міністерство цифрової трансформації ініціює залучення молодих людей до процесів державотворення на всіх рівнях — місцевому, національному та глобальному. У зв'язку з цим ми розширюємо асортимент освітніх програм для державних службовців на платформі Дія.Освіта та підтримуємо запуск нового освітнього серіалу, присвяченого молодіжній політиці та роботі з молоддю", — підкреслила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.

У новому серіалі на платформі Дія.Освіта, що складається з семи епізодів, ви зможете ознайомитися з усією необхідною інформацією:

Програма "Молодіжний працівник" відіграє ключову роль у розвитку молодіжної політики, орієнтуючись на підготовку спеціалістів, здатних реагувати на сучасні виклики та використовувати найкращі практики. У 2024 році ми організували більше 50 тренінгів, і кількість учасників, які отримали сертифікати, перевищила 1300. Завдяки відкритому доступу до цього освітнього курсу ми зможемо залучити ще більше молодіжних працівників до ефективної реалізації молодіжної політики в громадах, -- зазначив Андрій Чесноков, заступник Міністра молоді та спорту України.

Система підготовки працівників молодіжного сектору розвивається з 2014 року, коли Міністерство молоді та спорту запустило програму тренінгів "Молодіжний працівник".

Переглядайте серіал "Молодіжна робота: від теорії до практики" на платформі Дія.Освіта.

До кожної серії доступні завдання, які допоможуть одразу закріпити здобуті знання та знайти цікаві ідеї для власних проєктів.

У цьому серіалі присутній QR-код, який дозволяє глядачам надсилати свої коментарі. Ви можете анонімно поділитися враженнями або залишити свою електронну адресу, якщо у вас виникли запитання щодо молодіжної діяльності.

Освітній проект "Молодіжна робота: від теорії до практики" розроблений в рамках програми "Молодіжний працівник" Міністерства молоді та спорту України. Він реалізується Всеукраїнським молодіжним центром у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування Міністерства закордонних справ Данії для платформи Дія.Освіта.

Згадаємо, що Міністерство цифрових технологій України спільно з Благодійним фондом "МХП-Громаді" представили новий освітній серіал під назвою "Як реалізувати соціальний проєкт у спільноті".

На платформі "Дія. Освіта" нещодавно презентували освітній серіал "Школа OSINT", який присвячений технікам збору, аналізу та верифікації інформації з використанням інструментів OSINT.

Related posts