Для відновлення палацу культури в Очакові необхідно 10 мільйонів гривень: місцева адміністрація активно шукає потенційного спонсора.


Для відновлення палацу культури в Очакові, який постраждав від російських обстрілів, необхідно 10 мільйонів гривень.

Необхідні відомості можна знайти на веб-порталі державної системи DREAM, інформують "МикВісті".

На даний момент створено проект відновлення закладу, і міська рада активно шукає спонсора, який готовий профінансувати ці роботи. Як зазначено на веб-сайті DREAM, це дозволить "впровадити ефективний механізм для задоволення потреб громадян, спираючись на принципи інклюзивності та забезпечення належних життєвих умов".

Реконструкція палацу культури є частиною Плану відновлення Очакова, який діятиме до 2027 року. Цей план пройшов етап громадських обговорень і отримав затвердження на засіданні міської ради 25 липня 2023 року.

У вересні 2024 року, за два роки до початку повномасштабної війни, міська адміністрація Очакова урочисто відкрила новообновлений палац культури до святкування Дня міста. Ремонтні роботи тривали три роки, а їхня загальна вартість склала приблизно 5 мільйонів гривень.

У червні 2022 року палац культури в Очакові зазнав обстрілу, внаслідок чого будівля була серйозно зруйнована. Цього трагічного дня під час атак на місто загинуло троє осіб, серед яких була шестирічна дівчинка. Після цієї жахливої події українська телеведуча Катерина Осадча опублікувала фотографію загиблої дитини та закликала міжнародну спільноту забезпечити безпеку українського неба.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна використала всі доступні міжнародні засоби для того, щоб притягнути Росію до відповідальності за акти державного тероризму, зокрема за напади на цивільні об'єкти, такі як удари в Очакові.

Заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Микола Марінов зазначив, що для відновлення туристичної діяльності в Очакові після завершення бойових дій знадобиться кілька років. Проте, за його словами, впродовж наступних шести місяців можна буде здійснити часткове розмінування пляжів і почати відновлення Очакова як курортного напрямку.

В цілому 92% жителів Очаківської громади мають надію на відновлення свого регіону після завершення бойових дій. Вони уявляють його як "потужний", "процвітаючий" і "привабливий для туристів".

Детальніше про потенціал і шанси відновлення Очаківщини можна дізнатися у статті "Очаків: життя та мрії прифронтового міста" на сайті "МикВісті".

Related posts