Дорога до тривалого життя: чотири методи, які допоможуть затримати старіння та подовжити ваші роки.

Досягти довгого віку цілком реально. Фахівці радять вже сьогодні впровадити у свій щоденний режим звички, що допоможуть зменшити ймовірність розвитку серцево-судинних недуг, остеопорозу, діабету, а також ряду онкологічних захворювань.
Автор книги "Нова наука про старіння без старіння", британський біолог Ендрю Стіл, стверджує, що люди можуть управляти процесом старіння більше, ніж зазвичай вважають. Про це повідомляє видання Express. Стіл пропонує чотири прості рекомендації, які можуть сприяти продовженню життя.
Регулярна фізична активність щодня протягом принаймні 30 хвилин є важливою для підтримання здоров'я кісток, м'язів та суглобів. Вправи також допомагають знизити ризик розвитку діабету, гіпертонії, ракових захворювань та остеопорозу. "Навіть 10-хвилинна прогулянка кожного дня може суттєво позитивно вплинути на ваше самопочуття", – зазначає експерт.
Здоровий сонЗа даними видання, дослідження за участю майже 40 тис.осіб показало: якщо спати в середньому п'ять або менше годин на день, ризик смерті збільшується на 52%. Для здоров'я необхідно спати сім-вісім годин, заявив біолог. Вночі в організмі відбуваються різні процеси, що підтримують здоров'я мозку і серцево-судинної системи.
Збільшення споживання овочів та зменшення м'яса. Рослинна дієта є джерелом важливих поживних речовин, що допомагають запобігти ожирінню, діабету 2 типу, онкологічним захворюванням та серцево-судинним недугам, що, в свою чергу, сприяє подовженню життя.
Стан здоров'я ротової порожнини є важливим аспектом загального самопочуття. Рот слугує входом для різноманітних мікробів, які можуть викликати інфекційні процеси. Найчастіше ці мікроби стають причиною проблем із яснами, карієсу та абсцесів. Якщо не вжити заходів для лікування таких захворювань, інфекції можуть поширитися на інші частини тіла. У найсерйозніших випадках це може призводити до остеопорозу, ревматоїдного артриту та погіршення контролю над діабетом. Хронічне запалення ясен також може бути пов'язане з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, тромбоутворенням і інсультом.