У селі Гора, розташованому неподалік від Києва, планують створити школу, яка нагадуватиме фантастичні фільми. Орієнтовна вартість проекту становить 1 мільярд гривень.


У селі Гора, що поблизу Києва, раптово виникла ідея реалізації масштабного проекту. Очільник місцевої ради Роман Дмитрієв представив на обговорення концепцію нової школи, вартість якої складає вражаючий мільярд гривень. Так, ви не ослухалися.

Цю інформацію озвучила Наталія Лютікова, член правління громадської організації "Громада Гори", на своєму Facebook-акаунті.

"Це не ескізи для Національного концертного залу. Це не концепція для офісу компанії Майкрософт. Це навіть не простори Університету Майбутнього. І це не елементи декорацій з фантастичного фільму. Це... Краще сядьте... Це. Справжній. Робочий проект. Школи, що буде розташована в Бориспільському районі", - зазначає Наталія.

Вона представила фотографії, на яких зображена майбутня суперсучасна школа. Розробка дизайну обійшлася в 3 мільйони гривень, які були профінансовані самою громадою.

Складно не запитати: чи є сенс у часи війни розглядати можливість створення таких розкішних освітніх установ?

Цікаво, що в Горі, населення якого становить лише 7 тисяч осіб, живе не проста публіка - тут влаштувалася нова еліта: чиновники, податківці, прокурори, судді... А місцеві селяни потихеньку залишають свої будинки, які замінюються справжніми палацами.

Цю інформацію на підтримку публікації Наталії виклала українська авторка Тамара Горіха Зерня.

На засіданні депутатів терміново ухвалять рішення щодо фінансування будівництва, і, судячи з усього, це буде рішення, прийняте без обговорення з громадою, що не враховує думки звичайних мешканців.

Нагадаємо, що Віталій Антонов, власник компанії "ОККО", розпочав реалізацію проекту, який стане конкурентом "Буковелю", з інвестиціями в 1,5 мільярда доларів: до цього він чекав з 2020 року.

Раніше ми повідомляли про те, що дистанційне навчання йде у минуле: Міністерство освіти має намір повернути всіх учнів до традиційних класів.

Також, як повідомляв Знай.ua, Міністерство освіти і науки має намір зменшити кількість ліцеїв, залишивши тільки найкращі з них.

Related posts