У додатку "Армія+" стартували інтернет-курси для нових призовників.


У новому функціоналі нові учасники зможуть отримати доступ до всіх уроків та здобути практично всі знання про війну з агресором, зазначила заступниця міністра.

В мобільному застосунку "Армія+" запустили онлайн-курси для новобранців і мобілізованих. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомила заступник міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

"Вперше в рамках "Армії+" ми впроваджуємо всебічне онлайн-навчання. Ми усвідомлюємо, що виклики XXI століття вимагають від нас адаптації до новітніх цифрових технологій, і це стосується також військової сфери", - зазначила Черногоренко.

Зокрема, в додатку "Армія+" був доданий курс онлайн-освіти, що включає три основні модулі: "Загальні військові навички", "Умови життя під час бойових дій" та "Безпілотні літальні апарати".

"Сьогодні армія поповнюється численними новобранцями, серед яких багато мобілізованих. Це наші співвітчизники, які стають на захист України та своєї рідної землі. Ми створили платформу, яка дозволяє новобранцям отримати всі необхідні уроки і рекомендації — фактично все знання про нашу війну з агресором в одному місці. Усе це доступно в два кліки через єдиний додаток, що охоплює всі лінії нашого фронту," - зазначила Черногоренко.

Курс, присвячений безпілотним системам, був визнаний найактуальнішим за результатами опитування, в якому взяли участь 17 тисяч військовослужбовців.

"У програмі курсу з основ управління безпілотними літальними апаратами буде представлено не лише основні моделі українських БПЛА та тих, що використовуються українськими збройними силами. Ми також надамо можливість вивчити ворожі безпілотники. Нашим військовим необхідно знати, як протистояти цим апаратам та які заходи вживати для захисту нашої країни", - підкреслила Черногоренко.

Вона оголосила про плани регулярно запускати нові курси щомісяця.

"Ми прагнемо створити умови, щоб за запитом військових можна було отримати додаткові знання, корисні поради або «лайфхаки», які допоможуть нашим бійцям стати більш обізнаними та краще підготовленими до ефективного знищення супротивника," - підкреслила вона.

Як повідомляв УНІАН, в Міністерстві оборони України напрацювали модель цифровізації роботи військово-лікарських комісій (ВЛК).

"Ми звільнимося від черг і ризиків можливих зловживань, а також від надмірного тиску на військово-лікарські комісії. Натомість, ми впровадимо абсолютно прозору систему, яка передбачає не лише проведення оглядів військово-лікарськими комісіями, але й постаудит цих оглядів відповідними органами правопорядку", - підкреслили в міністерстві.

Related posts