"Вічні війни" стали помилкою Сполучених Штатів, але ситуація з Україною є зовсім інша - Politico.
На відміну від війни в Іраку, боротьба українців однозначна, зазначає автор.
Сполучені Штати витратили чимало часу на тривалі конфлікти в Іраку, Афганістані та інших регіонах. Однак заклик до ізоляціонізму, або принципу "Америка на першому місці", може виявитися небезпечною спокусою для ветеранів.
Цю інформацію поділив автор у своїй статті для видання Politico, виступаючи в Інституті майбутніх конфліктів Академії військово-повітряних сил, Метт Галлагер.
Автор пише, що рішення ізолюватися від допомоги Україні ні морально, ні прагматично не вирішить ситуацію глобально.
"Відверто кажучи, лише в Україні я відчуваю, що Америка може реалізувати те, чим ми себе ідентифікуємо," - зазначив Галлер.
Найближчий союзник Дональда Трампа, Джей Ді Венс, який претендує на посаду віцепрезидента США, під час національного з'їзду Республіканської партії в липні заявив: "Люди не готові боротися за абстрактні концепції, але вони захищатимуть свої домівки".
"Це захоплююча думка, але, безумовно, не відображає реальність," - зазначає автор.
На його думку, більш сучасним доказом є тисячі добровольців в українському інтернаціональному легіоні, багато з них - розчаровані ветерани "вічних війн".
Автор підкреслює, що на відміну від іракського конфлікту, українська боротьба має чітке визначення: "іноземний агресор вторгся на територію потенційного союзника США, прагнучи знищити його суверенітет". Американці, які надають підтримку Україні, не прагнуть до розробки зброї масового знищення чи нав'язування своїх інтересів цій країні.
Галлер погоджується, що американцям дійсно вводили в оману під час війни в Іраку. Він вважає, що обман є одним із проявів зради, але це не є приводом для того, щоб знехтувати тими цінностями та ідеалами, у які ми раніше вірили і за які боролися.
Згадаємо, що Україна представить свій план досягнення перемоги президенту США Джо Байдену, а також двом його суперникам на виборах - Дональду Трампу та Камалі Гарріс.