Як витримати розрив: експерти з психології запропонували дев'ять корисних рекомендацій.


Дозвольте собі відчувати смуток. Ви пройшли через складні та болісні зміни у своєму житті. Відпустити свою силу волі і дозволити собі оплакати втрату — це важлива складова на шляху до відновлення. Подаруйте собі кілька днів на перегляд сумних фільмів та замовлення їжі на винос, насолоджуючись комфортом у піжамі, щоб відволіктись від всього... але важливо усвідомити, що коли щось закінчується, це дійсно закінчується.

Сходіть на терапіюЦе не потребує пояснень: терапія є неймовірно вигідною інвестицією, навіть якщо ви не боролися зі своїм психічним здоров'ям у минулому. Терапевт може допомогти вам зрозуміти все, що ви відчуваєте, і значно покращити свій емоційний стан за коротший проміжок часу.

Складіть власний плейлист. Це універсальна стратегія, яка підходить для будь-якої життєвої ситуації. Незалежно від того, які емоції вас охоплюють після розриву, завжди знайдуться пісні, які здатні їх відобразити. Додайте ці треки до свого відтворення і слухайте їх під час поїздок на роботу або вдома, щоб краще зрозуміти свої переживання.

Проведіть "цифрове очищення"Це важкий, але необхідний крок. Останнє, що вам потрібно, коли ви намагаєтесь рухатися далі, -- це величезна кількість фотографій вашого колишнього (чи колишньої)

У Instagram програми для соціальних мереж надають можливість без труднощів видаляти, ігнорувати або блокувати підписників, що може бути корисним засобом для підтримки здорового інформаційного простору. Крім того, варто розглянути можливість вжити таких самих заходів щодо друзів і рідних цієї особи.

Позбудьтесь речей, які нагадують про минулеЧи є у вашій шафі светр, пов'язаний із болісним спогадом? Подаруйте його комусь, а собі придбайте новий. І так зробіть з усіма речами, які нагадують вам про колишнього або колишню.

Складіть свій календарЯк відомо, час лікує всі рани, а він швидше пролітає, коли вам весело. Заповніть свій календар будь-ким і будь-чим -- робочими зустрічами, мережевими подіями, щасливими годинами з друзями, тренуваннями, роботою. Ви робите це не для того, щоб продовжувати рухатися чи відволіктися, ви інвестуєте в себе та все хороше, що приходить з вами після розставання.

Відправтеся на побачення з самим собою. Хоча оточення позитивними людьми є важливим для вашого розвитку, не забувайте виділити час для роздумів про свої справжні бажання та потреби. Візьміть квитки на комедійний виступ чи нову стрічку і насолоджуйтеся часом наодинці.

Спробуйте новий ресторан лише з компанією щоденника чи гарної книги. Або навіть забронюйте собі спокійну відпустку, тому що ці речі не повинні припинятися лише тому, що партнера у вас більше немає. В процесі ви багато дізнаєтесь про себе і зможете спокійно рухатися далі.

Зробіть зміни у своєму житті, які потрібні саме вам. Сформуйте перелік всього, що потребує оновлення, і реалізуйте дії, щоб це стало частиною вашої реальності: від простих речей, як ваш улюблений сервіс потокового відео, до важливих аспектів, таких як оплата електрики. Ця рекомендація стане в нагоді особливо в момент, коли ви переживаєте розрив стосунків.

Поверніться до активного життя! Після того, як ви пройшли через етапи смутку, зцілення та самопошуку, настав час знову відкрити себе світу. Чи це буде знайомство через онлайн-платформи, чи нові знайомства у спортзалі, використайте уроки з минулого, щоб визначити нові критерії для своїх майбутніх партнерів. Не забувайте, що ви – неперевершені!

Related posts