Якісні поради для поліпшення сну: експерти поділилися ефективними методами.


Недолік якісного сну підвищує ризик багатьох захворювань та розладів, вони варіюються від хвороб серця та інсульту до ожиріння та недоумства.

Деякі особи стикаються з проблемами, які перешкоджають їм насолоджуватися якісним сном, незважаючи на всі зусилля. Тому важливо розуміти, як можна поліпшити його якість.

Найрозповсюдженішим порушенням сну є безсоння.

Якщо ви стикаєтеся з труднощами під час сну, це може спричиняти неабияке розчарування. Проте існують прості способи, які можуть значно покращити вашу ймовірність насолодитися якісним нічним відпочинком.

Як підвищити якість свого сну:

Дотримуйтесь графіка сну. Лягайте спати і прокидайтеся одночасно і щодня, навіть у вихідні.

Робіть зарядку щодня. Але не перед сном.

Вийдіть на вулицю. Намагайтеся проводити на свіжому повітрі під природним сонцем не менше ніж 30 хвилин щоденно.

Для покращення якості сну важливо уникати вживання нікотину та кофеїну. Ці два стимулятори можуть заважати вашому сну. Кофеїн, наприклад, може залишатися в організмі до 6-8 годин, перш ніж повністю вивітриться.

Уникайте сну після обіду, і якщо вже лягаєте, то не надто довго.

Слід уникати вживання алкогольних напоїв та переїдання перед сном. Ці чинники можуть заважати досягненню глибокого і відновлювального сну.

Обмежте використання електроніки перед сном. Спробуйте натомість почитати книгу, послухати заспокійливу музику або зайнятися іншим розслаблюючим заняттям.

Створіть комфортні умови для сну. Якщо є можливість, підтримуйте прохолодну температуру. Уникайте дратівливих факторів, таких як шум і яскраве світло.

Зробіть темряву, щоб покращити якість сну. Вимкніть звук на мобільному телефоні.

Не лежіть у ліжку без сну. Якщо ви не можете заснути протягом 20 хвилин, встаньте і займіться чимось розслаблюючим, поки знову не відчуєте сонливість.

Зверніться до медичного спеціаліста, якщо жоден з ваших методів не сприяв поліпшенню сну.

Доктор Комаровський поділився порадами щодо усунення шуму у вухах: три основні методи.

Як магнітні бурі впливають на організм людини: лікар Комаровський вразив своєю відповіддю.

Related posts